Budimo povezani

Hej, tražiš nešto?

KORONAVIRUS

Danas bez novooboljelih od Covida-19 na području naše županije

Nakon dva dana blagdana, kada je na području naše županije potvrđeno 15 novih zaraza koronavirusom, u posljednja 24 sata nema novooboljelih od zarazne bolesti Covid-19. Izvijestio je to jutros Županijski stožer civilne zaštite, pozvavši građane, bez obzira na popuštanje većine mejra, na odgovorno ponašanje i obvezu nošenja maski u zdravstvenim ustanovama , kao i u ustanovama socijalne skrbi, poput domova za starije i nemoćne.

Još vijesti

KORONAVIRUS

Zavod za javno zdravstvo Sisačko-moslavačke županije objavio je raspored cijepljenja protiv zarazne bolesti COVID-19. Ovaj plan cijepljenja odnosi se na docjepljivanje varijantnim cjepivom samo prethodno...

KORONAVIRUS

Na području Sisačko-moslavačke županije u protekla tri dana imamo četrdeset i devet novooboljelih osoba od zarazne bolesti COVID-19, stoji u izvješću Stožera objavljenom u...

KORONAVIRUS

Na području Sisačko-moslavačke županije u protekla 24 sata imamotrideset i devet novooboljelih osoba od zarazne bolesti COVID-19, stoji u izvješću Stožera za petak, 23....

KORONAVIRUS

U protekla 24 sata imamo trideset i pet novooboljelih osoba od zarazne bolesti COVID-19 na području Sisačko-moslavačke županije, stoji u izvješću Stožera za četvrtak,...

Copyright © 2021 Quirinus Portal Sva prava pridržana.