Budimo povezani

Hej, tražiš nešto?

KORONAVIRUS

Potvrđeno 166 novih zaraza koronavirusom na području naše županije

Današnji podaci o broju novooboljelih od Covida-19 opet prelaze brojku 100. Po Izvješću stožera za četvrtak, 25. studenog 2021. ,potvrđena je zaraza koronavirusom kod 166 osoba s područja naše županije. Četrdeset i šest novooboljelih je s područja grada Siska, a četrdeset i pet s područja grada Popovače. Osamnaest novooboljelih je s područja grada Petrinje, trinaest s područja grada Kutine, a dvanaest s područja općine Velika Ludina. Na području grada Gline potvrđena je zaraza koronavirusom kod jedanaest osoba, kod deset s područja općine Gvozd, te četiri s područja općine Sunja. Po dvije novooboljele osobe su s područja općina Topusko i Dvor, te po jedna s područja grada Novske i općina Lipovljani i Lekenik.

Još vijesti

KORONAVIRUS

FFP2 maske pružaju vrlo visoki stupanj zaštite od zaraze pod uvjetom da se pravilno nose, proizlazi iz studije Instituta Max Planck u Goettingenu objavljene...

KORONAVIRUS

U Sisačko-moslavačkoj županiji, na današnji dan, imamo dvadeset i devet novooboljelih osoba od zarazne bolesti COVID-19,stoji u Izvješću stožera za nedjelju, 05.prosinca 2021. Radi...

KORONAVIRUS

U Sisačko-moslavačkoj županiji, na današnji dan, imamo sto i četrnaest novooboljelih osoba od zarazne bolesti COVID-19, stoji u izvješću Stožera za subotu, 4. prosinca...

KORONAVIRUS

U Sisačko-moslavačkoj županiji, na današnji dan, imamo sto dvadeset i osamnovooboljelih osoba od zarazne bolesti COVID-19, stoji u izvješću Stožera za petak, 3. prosinca...

Copyright © 2021 Quirinus Portal Sva prava pridržana.