Marijana Petir

Koristim prigodu čestitati rođendan radiju Quirinus koji već 25 godina informira javnost o radu Sisačko-moslavačke županije, naših općina i gradova, državnih, javnih i europskih institucija, te o drugim  temama bitnima za naše građane, promičući kroz svoj rad sve regije naše županije, nacionalni identitet, jezik, kulturu, nošnju i pjesmu hrvatskog naroda, potičući razvoj civilnoga društva i demokracije, promičući poštivanje različitosti, podržavajući poduzetništvo, obrtništvo i obiteljska gospodarstva te potičući solidarnost i humanost.

Ovim putem čestitam vam ovu značajnu obljetnicu i želim vam uspješno ostvarenje programskih sadržaja koji će i dalje doprinositi pravovremenoj, objektivnoj i točnoj informiranosti naših građana i napretku našeg društva u cjelini, s nadom da će se vaš glas čuti duže, dalje i snažnije.

Sretan rođendan!


 

 

“Kroz svoj rad promičete sve regije naše županije!”
0.00(0 glasova)
Komentara(0)