Budimo povezani

Hej, tražiš nešto?

Ostalo

“Kroz svoj rad promičete sve regije naše županije!”

Rođendan Quirinusu čestitala i saborska zastupnica Marijana Petir

Koristim prigodu čestitati rođendan radiju Quirinus koji već 25 godina informira javnost o radu Sisačko-moslavačke županije, naših općina i gradova, državnih, javnih i europskih institucija, te o drugim  temama bitnima za naše građane, promičući kroz svoj rad sve regije naše županije, nacionalni identitet, jezik, kulturu, nošnju i pjesmu hrvatskog naroda, potičući razvoj civilnoga društva i demokracije, promičući poštivanje različitosti, podržavajući poduzetništvo, obrtništvo i obiteljska gospodarstva te potičući solidarnost i humanost.

Ovim putem čestitam vam ovu značajnu obljetnicu i želim vam uspješno ostvarenje programskih sadržaja koji će i dalje doprinositi pravovremenoj, objektivnoj i točnoj informiranosti naših građana i napretku našeg društva u cjelini, s nadom da će se vaš glas čuti duže, dalje i snažnije.

Sretan rođendan!


 

 

Još vijesti

Copyright © 2021 Quirinus Portal Sva prava pridržana.