koronavirus pozitiv korona virus

Na današnji dan na području Sisačko-moslavačke županije nema novooboljelih osoba od zarazne bolesti COVID-19, stoji u Izvješću županijskog stožera za petak,17.srpnja 2020.

Iz Stožera i danas podsjećaju na potrebu pridržavanja svih  uputa i preporuka Nacionalnog stožera jer uspjeh borbe protiv ove bolesti ovisi o svijesti i disciplini svih nas.

 

sastanak_stozericz00001

Dodajmo ovom izvješću kako je zamjenik župana i načelnik Stožera CZ naše županije dr.scRoman Rosavec  u četvrtak, 16. srpnja 2020. godine u Zagrebu nazočio sastanku Stožera Republike Hrvatske s načelnicima županijskih stožera.
Na sastanku se razgovaralo o aktualnoj situaciji sa zaraznom bolesti COVID-19 te o očekivanjima ali i pripremama za razdoblje koje je pred nama. Sastanku su nazočili načelnik Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske, ministar unutarnjih poslova Davor Božinović, ministar zdravstva Vili Beroš, ravnatelj HZJZ Krunoslav Capak i pomoćnik ministra Damir Trut.

 

sastanak_stozericz00005

Povoljna epidemiološka slika u našoj županiji
0.00(0 glasova)
Komentara(0)