Budimo povezani

Hej, tražiš nešto?

VIJESTI

Kajak kanu klub Hrvatska Kostajnica sudjelovao na Državnom natjecanju u Slavonskom Brodu

Kajakaši su osvojili medalje u kategorijama K1 seniori i K2 juniori

Kajak kanu klub Hrvatska Kostajnica 04.srpnja 2020. godine sudjelovao je na Državnom natjecanju u maratonu za kadete, juniore i seniore. Natjecanje je već tradicionalno održano u Slavonskom Brodu, a kostajnički kajakaši su odnijeli medalje u brojnim kategorijama.

U kategoriji K1 seniori Franjo Žnidarić osvojio je 3. mjesto, dok je Leona Bužimkić u kategoriji juniori osvojila 5. mjesto. Gabrijela Lenac i Hana Solomun osvojile su 3. mjesto u kategoriji K2 juniorke. U kategoriji kadetkinje K1 Emaunela Lenac osvojila je 6.mjesto , a Aurora Šubarić 7.mjesto.

Kostajnički kajakaši pripremaju se za iduće veliko natjecanje, a riječ je o Prvoj utrci Kupa RH koje će se isto održati u Slavonskom Brodu 18.srpnja 2020. godine.