Budimo povezani

Hej, tražiš nešto?

SMŽ

Dodijeljene potvrde polaznicima edukacije „Interpretatori hrvatske tradicijske kulture“

Naša županija prva je u Hrvatskoj krenula s ovakvom vrstom edukacija

Naša županija prva je u Hrvatskoj krenula s ovakvom vrstom edukacija

U turističkom objektu „Moslavačka priča“ u Maloj Ludini danas su u dodijeljene potvrde polaznicima edukacije „Interpretatori hrvatske tradicijske kulture“ koju je s Visokom školom za komunikacijski menadžment i turizam Edward Bernays provela Turistička zajednica Sisačko-moslavačke županije.

Edukacija sadrži 3 modula, sastoji se od teorijskog i praktičnog dijela te se izvodi u suradnji sa Ansamblom narodnih plesova i pjesama „Lado“, Institutom za etnologiju i folkloristiku, Etnografskim muzejom u Zagrebu, Hrvatskom obrtničkom i gospodarskom komorom.

Cilj edukacije je naučiti kako koristiti održivi model za komunikaciju i interpretaciju tradicijske baštine u kulturnom turizmu kroz kreativnu upotrebu novih tehnologija u funkciji kreiranja doživljaja i interpretacije baštine u turističkoj destinaciji.

Sisačko-moslavački župan Ivo Žinić u ovoj je prigodi istaknuo kako je naša županija prva u Hrvatskoj koja je krenula s ovakvom vrstom edukacija

 

 

Naglasio je prednosti Sisačko-moslavačke županije

 

 

Edukaciju je polazila i ravnateljica Interpretacijskog centra baštine Banovine Martina Mladenović

 

 

Image00021

Image00012

Image00018

Image00006

Image00004


 

 

 

 

Još vijesti

Copyright © 2023 Quirinus Portal Sva prava pridržana.