Budimo povezani

Hej, tražiš nešto?

KORONAVIRUS

Povoljna epidemiološka slika u našoj županiji – nema novooboljelih od Covida-19

Od početka epidemije izliječeno je 15 osoba

Na današnji dan u Sisačko-moslavačkoj županiji nema novooboljelih osoba od zarazne bolesti COVID-19, stoji u Izvješću stožera za četvrtak, 23. travnja 2020.
Od trideset i dva pacijenata s područja naše Sisačko-moslavačke županije, petnaest pacijenata je ozdravilo (osam iz Siska, dva iz Petrinje, jedna pacijentica iz Lekenika, jedan pacijent iz Novske, dva pacijenta iz Kutine i jedan s područja općine Velika Ludina),  te imamo sada sedamnaest pozitivnih pacijenta na našem županijskom području.
U Domu umirovljenika u Petrinji i Sisku nema oboljelih ni korisnika ni djelatniak u ovim ustanovama. I dalje se građani pozivaju na pridržavanje svih naputaka i mjera koje je propisao Nacionalni stožer civilne zašite RH.

Još vijesti

Copyright © 2023 Quirinus Portal Sva prava pridržana.