Budimo povezani

Hej, tražiš nešto?

KORONAVIRUS

Nepromijenjeno stanje u našoj županiji-nema novooboljelih od bolesti COVID-19

I dalje poziv na poštivanje mjera

Jedna korisnica Doma umirovljenika u Sisku koja je zbog visokog febriliteta pogoršanja osnovne bolesti (KOPB) hospitalizirana u Općoj bolnici „Dr. Ivo Pedišić“ Sisak,testirana je na SARS-CoV-2 virus i nalaz je negativan, srtoji u izvješću Stožera CZ naše županije od petka , 10. travnja 2020. Svi do sada pristigli nalazi iz tog Doma negativni na laboratorijske pretrage SARS-CoV-2 virus. Svaki korisnik s povišenom tjelesnom temperaturom ili drugim zdravstvenim tegobama izolira se u posebnoj za to predviđenoj sobi i promptno se obavještava epidemiolog Zavoda za javno zdravstvoSisačko-moslavačke županije koji je u pripravnosti radi žurnog poduzimanja svih potrebniH mjera i postupaka. Novooboljelih na području Sisačko-moslavačke županije nema.U izolacijskoj jedinici Opće bolnice „Dr. Ivo Pedišić“ Sisak i dalje se nalazi pet pacijenata, a ostali su na kućnom liječenju, a sveukupno je osamnaest pozitivnih pacijenata na našem županijskom području.Potrebno je poštivati sve propisane mjere zaštite, kao i rigorozne mjere provođenja osobne higijene i higijene objekta (mokro čišćenje, dezinfekcija i dr.), dobro provjetravanje prostorija i dr.

Još vijesti

Copyright © 2023 Quirinus Portal Sva prava pridržana.