Budimo povezani

Hej, tražiš nešto?

KORONAVIRUS

Jedan pacijent ozdravio- novooboljelih od bolesti COVID-19 u našoj županiji nema

Od ukupno 18 pacijenata, 5 ih je u Izolacijskoj jedinici OB Sisak, ostali su na kućnom liječenju

U Sisačko-moslavačkoj županiji još jedan pacijent je ozdravio od bolesti COVID-19. Pacijent s područja grada Novske ima dva uzastopna negativna nalaza laboratorijske pretrage na SARS-CoV-2 virus u propisanom vremenskom razmaku. Svih njegovih dvadeset kontakata (4 obiteljska kontakta, 14 kontakata s posla i 2 ostala kontakta) je nakon provedenog propisanog zdravstvenog nadzora tipa samoizolacije u kući kroz 14 dana ostalo zdravo. Novooboljelih nema.U izolacijskoj jedinici Opće bolnice „Dr. Ivo Pedišić“ Sisak nalazi se pet pacijenata, a ostali su na kućnom liječenju, a sveukupno je osamnaest pozitivnih pacijenata na našem županijskom području

Još vijesti

Copyright © 2023 Quirinus Portal Sva prava pridržana.