Budimo povezani

Hej, tražiš nešto?

VIJESTI

Dva snažna potresa s epicentrom nedaleko Zagreba zatresli i područje naše županije

Nema dojava o povrijeđenima i štetama

Snažan potres zatresao je Zagreb jutros u 6,24. EMSC javlja kako je potres jačine 5,3 stupnja, s epicentrom 7 kilometara od Zagreba, 4 od Kašine. Novi potres zatresao je Zagreb u 7 sati. Taj je bio jačine 5,2 stupnja. Građani su u strahu izašli na ulice.

Oštećene su mnoge zgrade, a odlomio se i vrh Katedrale. Oba potresa osjetila su se i na području središnje Hrvatske, pa tako i naše županije, kao i u susjednim državama.

Prema informaciji Županijskog centra 112 na području naše županije nema dojava o štetama ili povrijeđenima, ali apeliraju na građane da ovaj center zovu samo iz prijeke potrebe zbog zdravlja, jer su preopterećmi pozivima.


 

Još vijesti

Copyright © 2023 Quirinus Portal Sva prava pridržana.