Budimo povezani

Hej, tražiš nešto?

KORONAVIRUS

Društvo Crvenog križa naše županije primi dnevno devedesetak poziva

Kontaktirajte brojeve telefona: 0800 11 88 / 091 952 24 52

Kontaktirajte brojeve telefona: 0800 11 88 / 091 952 24 52

Izvršni predsjednik Hrvatskog Crvenog križa Robert Markt poručio je građanima da ne otvaraju vrata onima koji od njih traže novac.

Ne otvarajte vrata onima koji od vas traže novac, naši volonteri za naše usluge ne traže novac, i molim sve one koji su bili suočeni s time da su im bilo kakvi volonteri kucali na vrata i tražili novac za uslugu dostavu hrane ili lijekova da to istoga trena prijave našoj policiji, poručio je Markt na konferenciji za novinare Nacionalnog stožera civilne zaštite

– Naši volonteri ne traže novac. Molim sve one koje su volonteri tražili novac neka to dojave našoj policiji. Mi skrbimo za oko 10 tisuća obitelji, ali molim građane da ne doživljajau naše volontere kao kurirsku službu, dodao je.

Na području naše županije 24 sata za pozive je dostupan broj Crvenog križa Sisačko-moslavačke županije. U prosjeku devedeset poziva dnevno upućuju korisnici, ističe ravnateljica Društva Crvenog križa Sisačko-moslavačke županije i ravnateljica Gradskog društva Crvenog križa Hrvatska Kostajnica Maja Böhm

 

 

A koji su to poslovi koje volonteri i djelatnici Crvenog križa najčešće obavljaju

 


 

 

Još vijesti

Copyright © 2023 Quirinus Portal Sva prava pridržana.