U 2019. godini Sisačko-moslavačka županija je i dalje ostala u vrhu hrvatskih županija po korištenju sredstava iz dostupnih fondova. Dosegnuta je prva milijarda kuna prijavljenih projekata, istaknuo je, gostujući u našoj emisiji “Srijedište”,  sisačko-moslavački župan Ivo Žinić

 

 

Brojni su to projekti o kojima ovisi i budućnost razvoja naše županije, dodaje župan posebno ističući kako županija nija ta koja će samostalno razvijati sve sektore. Potrebna je suradnja s jedinicama lokalne uprave i tvrtkama i kompanijama koje djeluju u našoj županiji

 

 

Velika ulaganja prošle godine u školstvo

 

 

Velika sredstva su uložena i u opremu i obnovu školskih kuhinja u školama

 

 

U tri godine u obnovu školskih kuhinja uloženo je gotovo 15 milijuna kuna.

 

IMG-20200212-WA0002

 

Snimku emisije poslušajte na ovoj poveznici.


 

Župan Žinić gostovao u emisiji “Srijedište”
5.00(1 glas)
Komentara(0)