Budimo povezani

Hej, tražiš nešto?

SMŽ

Obilježen Dan općine Majur

Po broju stanovnika najmanje općine u našoj županiji

Po broju stanovnika najmanje općine u našoj županiji

U Majuru je danas proslavljen Dan općine.Po broju stanovnika,najmanja je to općina u našoj županiji koja, prema posljednjem popisu, broji 1185 žitelja. Osnovana je upravo na današnji dan prije 19 godina, podsjeća načelnica Općine Klementina Karanović:

 

DSC_0083

 

 

„Svakodnevno radimo na rješavanju problema koje mali ljudi imaju“, kaže načelnica Karanović:

 

 

Svečanom  obilježavanju Dana općine Majur pridružila se i zamjenica sisačko-moslavačkog župana Anita Sinjeri Ibrišević.

 

DSC_0105

 

 

„Ovo područje u Domovinskom je ratu pretrpjelo izuzetno velika razaranja i u ljudskom i u materijalnom smislu.Ovdje su morali biti uloženi puno veći napori kako bi se postiglo ono što se do danas postiglo“, kazala je zamjenica župana, pozvavši poduzetnike da dođu i investiraju u Majur.

 

 

Dan Općine Majur obilježen je polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća kod spomenika u Kostrićima, svetom misom u kapeli Sv.Mihovila u Majuru te svečanom sjednicom Općinskog vijeća koja je održana u Domu DVD-a Majur.

 

DSC_0011DSC_0114

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Još vijesti

Copyright © 2023 Quirinus Portal Sva prava pridržana.