Hej, tražiš nešto?

SPORT

Kickboxing klub “Kutina” na Otvorenom prvenstvu Slovenije

Natjecalo se oko 400 natjecatelja u 570 startova iz 73 klubova

32. Slovenia Open u kickboxingu u point fightingu, light contactu i kick lightu održan je 7. i 8. studenog. Natjecalo se oko 400 natjecatelja u 570 startova iz 73 klubova iz Austrije, Italije, Hrvatske, Mađarske, Bosne i Hercegovine, Slovenije.

Pokazane su vrlo jake i kvalitetne borbe. Kutinjanka Gracia Marić osvojila je zlatnu medalju u light contactu 50kg i drugo mjesto u kick lightu.
Ostali kutinski natjecatelji nisu uspjeli proći kroz kvalifikacije do medalja jer su godišta bila postavljena drugačije nego inače, pa im je to znatno otežalo plasmane.

Untitled-4

U kategoriji dječaka +135cm, Vanja Burmudžija zauzeo je plasman u podjeli od 9-12 mjesta u point fighting, mlađi kadet Šimun Filipović u konkurenciji – 16 godina zauzeo je također podjelu od 9-12 mjesta u point fightingu, dok je juniorka Anamarija Čvrk u kick lightu -60kg zauzela podjelu od 5-8 mjesta u starosnoj dobi iznad 16 godina.