Hej, tražiš nešto?

SPORT

Izvrstan nastup Kickboxing kluba “Kutina” na “Kupu nacija”

Reprezentativka Gracia Marić osvojila 2 zlata u juniorskoj konkurenciji

U subotu, 14. studenog u Prijedoru je održan “Kup nacija” u kickboxingu. Natjecatelji Kickboxing kluba “Kutina” pokazali su svoju visoku vrijednost osvojivši madalje u različitim uzrastnim kategorijama.

Reprezentativka Gracia Marić briljirala je osvojivši 2 zlata u juniorskoj konkurenciji pobjedivši odlične reprezentativke BIH u point fightingu-50kg i light contactu-55kg. Senior Ante Opačak pobjedio je u low kicku u skupini -67kg, dok je juniorka Anamarija Čvrk u jednoj vrlo teškoj borbi low kicka-60 izgubila finale od reprezentativke BIH, inače drugo plasirane na svjetskoj rang listi. Šimun Filipović pomeo je svoju kadetsku konkurenciju u -47kg PF.

Untitled-2

U isto vrijeme, limači su vodili borbe na turniru u Topuskom i postigli vrlo dobre rezultate u svom uzrastu: