Budimo povezani

Hej, tražiš nešto?

SPORT

Odličan uspjeh sisačkih veterana

Na strelištu Vrapčanski potok u Zagrebu održano je prvenstvo Hrvatske za veterane u gađanju serijskom zračnom puškom

29. kolovoza 2015. na strelištu Vrapčanski potok u Zagrebu održano je prvenstvo Hrvatske za veterane u gađanju serijskom zračnom puškom. U neuobičajeno jakoj konkurenciji ŠSK “HVIDR-a SISAK” je nastupio s tri natjecatelja i postigao odličan uspjeh. Ekipa u sastavu Željko Orlić, Milan Marjanović i Tihomir Ilijević u konkurenciji 12 ekipa osvojila je 3. mjesto.

Pojedinačno je najbolji bio Ilijević koji je sa 181 krugom osvojio zlatnu medalju. Orlić je sa 148 krugova osvojio 10. mjesto, dok je Marjanović sa 142 kruga zauzeo 13. mjesto. Ako je suditi po prvom natjecanju, čeka nas uzbudljiva sezona, poručuju iz ŠSK “HVIDR-a SISAK”.