Hej, tražiš nešto?

SPORT

Marina Tomić prvakinja Hrvatske

Jak uspješan na Prvenstvu Hrvatske

Izvrstan nastup imala je Marina Tomić, atletičarka Jasenovačkog atletskog kluba na Prvenstvu Hrvatske za mlađe juniorke i juniore održanom 6. i 7. lipnja 2015. u Čakovcu.  Osvojila je dvije medalje: brončanu u utrci na 100 m prepone, a u svojoj najjačoj disciplini 400 m prepone osvojila je premoćno prvo mjesto i naslov prvakinje Hrvatske. Naravno, u obje discipline postavila je osobne rekorde, što zbog vrlo toplog vremena nije bilo nimalo lako. Uz Marinu nastupile su i Josipa Gajdoš koja je osvojila šesta mjesta na 400 i 400 m prepone, Dora Jakupović koja je bila sedma na 400 i 400 m prepone te Ivana Jurić koja je bila osma na 400 m i Silvija Alich koja je bila deveta u skoku u dalj.
“Zadovoljni smo našim nastupom na ovom prvenstvu, a posebno veseli činjenica da je Marina postala prvakinjom Hrvatske u konkurenciji djevojaka koje su starije tri godine od nje”, rekao je trener Šepović i dodao da je ona tek od ove godine starija kadetkinja, tako da se u mlađejuniorskoj konkurenciji može natjecati još tri sezone.