Hej, tražiš nešto?

SPORT

Četiri medalje kutinskim atletičarima na Prvenstvu Hrvatske

Moslavčani uspješni i u Čakovcu

U dva dana održano je pojedinačno prvenstvo Hrvatske za mlađe juniore i juniorke u Čakovcu 6. i 7. lipnja 2015. godine. Vrijeme je bilo vruće i teško za natjecanje, ali i rezultati atletičara Moslavine iz Kutine odlični i superiorni.
Prvoga dana natjecanja u bacanju diska za djevojke Tena Desić osvojila je brončanu medalju, dok je Elena Pazman u utrci na 1500 m osvojila zlatno odličje. Istog dana Marija Mehmedović bila je 5. na 1500 m, Karlo Ciban 7. na 1500 m i Florijan Rožić 22. na 400 m.

06.06.2015. Čakovec PH ml.juniori-ke disk

Drugi dan donio je kutinskim atletičarima još dvije državne medalje i to u utrci na 3000 m u kojoj je Elena Pazman više no uvjerljivo osvojila zlato, Marija Mehmedović u istoj utrci okitila se srebrnom medaljom, dok se Dora Bogić plasirala na 5. mjesto u utrci 2000 m sa zaprekama.
Bez obzira što vrućine uzimju maha te za mnoge počinje odmor, pred ovim mladim sportašima još je puno  natjecanja: državna i reprezentativna začinjena s još puno rada.