Hej, tražiš nešto?

SPORT

Pet medalja JAK-u u Slavonskom Brodu

Uspješan vikend Jasenovačkog atletskog kluba

Ponovno su uspješni bili članovi Jasenovačkog atletskog kluba. Posljednjeg dana mjeseca svibnja 2015. godine nastupili su na atletskom mitingu u Slavonskom Brodu, i to njih petnaestoro. Za dobar dio atletičara ovo je bio prvi nastup na atletskoj stazi. Evo ukratko rezultata najuspješnijih:u kategoriji mlađih limača 3. mjesto na 100 m osvojio je Mihael Prelesnik. Kod limača David Grgić osvojio je četvrta mjesta na 200 i 400 m, a Jurica Movrić u konkurenciji limača na 400 m treće mjesto. Kod limačica najuspješnija je bila Kristina Turčić osvojivši 5. Mjesto na 200 m te Zrinka Mihaljević koja je bila 6. na 400 m. Najuspješnije su bile one najiskusnije: Dora Jakupović bila je 4. na 100 m kod starijih juniorki, Josipa Gajdoš osvojila je 2. mjesto na 400 m (uz novi osobni rekord) također kod starijih juniorki, a Marina Tomić postavila je dva nova osobna rekorda: na 100 m bila je 3., a na 400 m prva u utrkama mlađih juniorki.