Hej, tražiš nešto?

SPORT

Atletičari JAK-a nastupili u Varaždinu

Solidan nastup Jasenovčana u 2. kolu HALS-a

Varaždin je u nedjelju 17. svibnja 2015. godine bio domaćin 2. kola Hrvatske atletske lige sjever za starije kategorije na kojem je nastupilo oko 300 natjecatelja iz sjeverozapadne Hrvatske. Među njima i sedam atletičarki JAK-a, koje su i ovoga puta bile uspješne. U konkurenciji starijih kadetkinja prvo mjesto osvojila je Marina Tomić u utrci na 300 m prepone, Silvija Alich bila je druga u skoku u dalj, a štafeta 100-200-300-400 m osvojila je također drugo mjesto. Ema Markulin bila je šesta u bacanju kugle, kao i Ivana Jurić na 100 m. Uz njih su nastupile i mlađe juniorke: Dora Jakupović osvojila je 1. mjesto na 400 m prepone (postavila je novi osobni rekord), a peto mjesto i osobni rekord postavila je Josipa Gajdoš na 300 m.
“Žao nam je što ovo kolo nismo bili kompletni, jer bi osvojili još jedno-dva odličja više” – rekao je trener Neven Šepović. Već sljedeći vikend JAK ima nastup na finalu Kupa Hrvatske za juniore i juniorke u Zagrebu.