Budimo povezani

Hej, tražiš nešto?

VIJESTI

Osnovana Županijska organizacija Narodne stranke – Reformisti

Naša stranka neće podilaziti biraču, reći će mu istinu, ali ujedno ponuditi i rješenje, zaključio je Željko Marjanović.

Naša stranka neće podilaziti biraču, reći će mu istinu, ali ujedno ponuditi i rješenje, zaključio je Željko Marjanović.

Željko Marjanović predsjednik je Županijske organizacije Narodne stranke – reformisti Sisačko-moslavačke županije. Odlučeno je to u Sisku na Osnivačkoj  skupštini ove  županijske organizacije.

Skupštini je nazočio i predsjednik stranke Radimir Čačić koji je kratko ocjenio i stanje gospodarstva u državinapominjući kako je ključni pokazatelj stanja gospodarstva zaposlenost, odnosno u našem slučaju nezaposlenost, razina BDP-a niža je nego 1980 godine, istaknuo je Čačić

reformisti 2

Do sada su na području naše županije  osnovane gradske organizacije  Narodne stranke- Reformisti u Sisku, Glini,Petrinji,Popovači,Kutini i Novskoj, te općinska organizacija u Martinskoj Vesi. Čačić očekuje zastupnika u saboru iz naše županije. Bit će to Željko Marjanović, rekao je Čačić

 

reformisti 3

Željko Marjanović, predsjednik županijske organizacije Narodne stranke—Reformista  pojasnio je što znači „program jačanja stranke u regiji“. Ići ćemo od vrata do vrata i objašnjavati naš program i cilj.Naša stranka neće podilaziti biraču, reći će mu istinu, ali ujedno ponuditi i rješenje, zaključio je Željko Marjanović.

 

 

Još vijesti

Copyright © 2023 Quirinus Portal Sva prava pridržana.