Budimo povezani

Hej, tražiš nešto?

VIJESTI

Iranci sa gospodarstvenicima naše županije

Suradnje: Iransko-hrvatska skupina prijateljstva

Suradnje: Iransko-hrvatska skupina prijateljstva

S gospodarstvenicima naše županije danas su se na radnom sastanku susreli članovi izaslanstva Iransko-hrvatske skupine prijateljstva Parlamenta Islamske Republike Iran koje u Republici Hrvatskoj boravi u uzvratnom posjetu. Voditelj ove skupine u hrvatskom saboru saborski je zastupnik Mladen Novak, a uz njega goste su pozdravili predsjednik Hrvatske gospodarske komore Boris Mesarić i obnašatelj dužnosti župana Zdenko Vahovec. Prigodom susreta Z.Vahovec je istaknuo kako možda nismo gospodarski najbogatija županija, ali smo bogati s ljudima. U županiji živi 172 tisuće građana različitih nacionalnosti u slozi,miru i zadovoljstvu, te težnji da zajednički naprave iskorake u pravcu razvoja i boljitka, zaključio je Vahovec.

P1020714P1020709

 

Izaslanstvo je vodio predsjednik skupine prijateljstva Jabare Kusheki Nezhad, a u njegovom su sastavu i zastupnici u iranskom parlamentu, te stalni pratitelj veleposlanik Islamske Republike Iran Mohammad Ebrahim Taherian Fard.

P1020699P1020700

Još vijesti

Copyright © 2023 Quirinus Portal Sva prava pridržana.