cijepljenje covid cjepivo koronavirus

Svakodnevno broj oboljelih od bolesti Covid-19 na području Hrvatske raste, u našoj županiji ne tom brzinom  kao u drugim županijama, ali brojke se vrlo brzo mogu promijeniti ističe dr. Sonja Pajtlar, spec. epidemiolog iz Zavoda za javno zdravstvo SMŽ

 

 

Kako bismo to izbjegli dr. Pajtlar apelira na sve građane da i dalje budu odgovorni

 

 

Zbog katastrofalnog potresa koji nas je pogodio krajem prošle godine, naša županija je, u odnosu na druge županije s istim brojem stanovnika, dobila više cjepiva, cijepi se u ambulantama liječnika opće medicine i na organiziranim punktovima

 

 

I cijepljene osobe obavezne su nositi masku, kao i one koje su preboljele bolest, naglašava dr. Pajtlar

 

 

sonja

Cijepljenje protiv Covida-19 u našoj se županiji provodi planiranom dinamikom
0.00(0 glasova)
Komentara(0)