KT_VJEZBA_14-816x544

Na području naše županije od početka aktivnosti vezanih uz  epidemiju koronavirusa, vatrogasci Vatrogasne zajednice Sisačko-moslavačke županije sudjelovali su u 1871 aktivnosti, odnosno toliki je broj njihovih izlazaka na teren u prteklih 39 dana, pojasnio je Mijo Brlečić, predsjednik Vatrogasne zajednice naše županije.

 

 

89dvd00003

Brlečić dodaje

 

 

Vatrogasci su sudjelovali u suradnji s Crvenim križom i u dostavi životnih namirnica , a to je obavio 31 vatrogasac s 26 vozila. Niz je i drugih aktivnosti

 

 

Brlečić podsjeća kako je evidentiran i velik broj požara otvorenog prostora. Uobičajeno je to u ovo doba godine, ali spojeno s ovom epidemijom koronavirusa može izazvati dodatne poteškoće, pa je  predloženo  da se korov može spaljivati , ali samo u kontroliranim uvjetima

 

 

Vatrogasna zajednica Sisačko-moslavačke županiije izuzetno je dobro organizirana, a u suradnji sa Stožerom odlično koordinirano.

 

U 39 dana vatrogasci s područja naše županije odradili 1871 izlazak na teren
0.00(0 glasova)
Komentara(0)