Aktualnim satom započela je ,danas održana , 14. sjednica Županijske skupštine Sisačko-moslavačke županije.

Tijekom  vremena predviđenog za aktualni sat pet je vijećnika postavilo pitanja  vezana uz dozvolu koju je za obavljanje svoje djelatnosti u Sisku dobila tvrtka  „Remondis Madison“, pokretanju  postupkak za odlučivanje o sukobu interesa protiv dužnosnika Ive Žinića, župana Sisačko-moslavačke županije te dužnosnika Romana Rosaveca, zamjenika župana Sisačko-moslavačke županije koje je pokrenulo Povjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa, vodoopskrbi na području Babine Rijeke, održavanju cesta.

 

m_IMG_20190711_102717

 

Pitanje vezano uz organizaciju primarne zdravstvene zaštite županu je postavio Mostov vijećnik Petar Ćosić

 

 

Ćosić navodi i kako od 01. siječnja ne postoji institut koncesija, a Sisačko-moslavačka županija liječnicima i dalje naplaćuje koncesiju za obavljanje djetanosti

 

 

Sisačko-moslavački župan Ivo Žinić je , odgovarajući vijećniku Ćosiću na njegovo pitanje, podsjetio i kako je na dnevnom redu današnje sjednice Odluka o broju ordinacija primarne zdravstvene zaštite u okviru Domova zdravlja u županiji

 

 

m_IMG_20190711_101326

 

Zdravstvena zaštita u našoj županiji dobro je organizirana, dodaje župan

 

 

Na dnevnom redu sjednice, između ostalih, bile su i Odluke o proširenju djelatnosti Doma zdravlja Kutina i to za djelatnosti logopedije i ljekarništva.


 

 

 

Primarna zdravstvena zaštita u našoj županiji dobro je organizirana
0.00(0 glasova)
Komentara(0)