51398903_2621267574555835_8096232860148563968_n

Sportski plesni klub „Petrinia“ iz Petrinje bio je protekle nedjelje domaćin dva velika natjecanja koja su održana u Sportskoj dvorani Brezovica u Sisku. U prvom dijelu dana održano je natjecanje juniora na europskoj razini, odnosno pod patronatom Dance sports Europe, a pod pokroviteljstvom tvrtke Gavrilović te je nosilo promotivni naziv DSE Gavrilović Trophy. U drugom dijelu dana organizirano je Prvenstvo Republike Hrvatske u standardnim plesovima, što je inače prvi put da se natjecanja ovog ranga održavaju u Sisačko-moslavačkoj županiji.

 

51457186_2621272331222026_6113463076260937728_n

Također, ovom prigodom prvi put je, uz natjecanje sportskih plesnih parova, organizirano i državno prvenstvo za sportske plesače pojedince, te u grupama i formacijama.
Na svečanosti otvorenja natjecanja, nakon uvodne riječi domaćina, odnosno Natalije Antić Bjelac, predsjednice Sportskog plesnog kluba „Petrinia“, svim okupljenim plesačima obratio se prigodnim riječima i Božidar Čavala, predsjednik Hrvatskog sportskog plesnog saveza, koji je natjecanje svečano i otvorio.

 

51699155_2621267834555809_1553132913799725056_n

51795600_2621268264555766_7704285071112404992_n

Naravno, ponovno izvrsne rezultate ostvarili su plesni parovi petrinjskog kluba, po kojima je i ovaj put SPK „Petrinia“ najuspješniji:

PRVENSTVO RH U STANDARDNIM PLESOVIMA:

Finale ML.MLADEŽ ST = 2.mjesto = Mato Ostružnjak i Hana Sorić

Finale ML.MLADEŽ ST = 3.mjesto = Matija Baljak i Klara Autischer

Finale ML.MLADEŽ ST = 4.mjesto = Jan Hanić i Paula Mladić

Finale ML.MLADEŽ ST = 5.mjesto = Martin Tomičić i Maria Hanna Ožbolt

Finale ST.MLADEŽ ST = 2.mjesto = Lovro Peraković i Lea Stanić

Finale ST.MLADEŽ ST = 3.mjesto = Jakov Bjelac i Magdalena Vidas

Finale ST.MLADEŽ ST = 4.mjesto = Filip Franić i Vanesa Augustić

Finale ST.MLADEŽ ST = 6.mjesto = Ivan Bušić i Karla Šantić

Finale MLADEŽ ST = 1.mjesto = David Ljevar i Marta Marki

Finale MLADEŽ ST = 2.mjesto = Noa Hanić i Mia Savić

Finale ODRASLI ST = 5.mjesto = Filip Pelko i Nika Jelić

Finale UNDER 21 ST = 1.mjesto = Juraj Bjelac i Renata Faizerakhmanova

Finale UNDER 21 ST = 2.mjesto = Filip Franić i Vanesa Augustić

Finale UNDER 21 ST = 7.mjesto = Filip Špalj i Bruna Žukina

Finale VETERANI 1 ST = 1.mjesto = Tihomir Baljak i Silvana Baljak

Finale VETERANI 3 ST = 2.mjesto = Davor Jambriško i Renata Hartman

 

51493044_2621267577889168_4630068654547927040_n

 

 

DSE GAVRILOVIĆ TROPHY:

Finale DSE CHGP Junior I LA = 2.mjesto = Mato Ostružnjak i Hana Sorić

Finale DSE CHGP Junior I LA = 3.mjesto = Matija Baljak i Klara Autischer

Finale DSE CHGP Junior I LA = 4.mjesto = Martin Tomičić i Maria Hanna Ožbolt

Finale DSE CHGP Junior II LA = 2.mjesto = David Ljevar i Marta Marki

Finale DSE CHGP Junior I ST = 2.mjesto = Matija Baljak i Klara Autischer

Finale DSE CHGP Junior I ST = 3.mjesto = Mato Ostružnjak i Hana Sorić

Finale DSE CHGP Junior I ST = 4.mjesto = Martin Tomičić i Maria Hanna Ožbolt

Finale DSE CHGP Junior II ST = 2.mjesto = David Ljevar i Marta Marki

 

51221363_2622117324470860_7184170866643566592_n

Sportski plesni klub „Petrinia“ bio je domaćin Prvenstva Republike Hrvatske u standardnim plesovima
5.00(1 glas)
Komentara(0)