Hej, tražiš nešto?

SPORT

Rezultati utakmica I. i II. županijske nogometne lige

1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA, 11. KOLO

Sloga nije prošla Glinu, doživjela je minimalni poraz, ali je ostala na vrhu ljestvice. Kanarinci su ponovno zacvrkutali na svoj način, lijepo, ugodno i efikasno za petardu dečkima iz Top termi. Radnik je pak došao u goste Sokolovima na Tratinčicu i zabio šest komada za nove bodove, čudno ali istinito. Moslavci su prošli Galdovo i crveno crnima uzeli bod kao kuća. Metalac je iz Osekova odnio sva tri boda postigavši tri zgoditka. U Pešćenici Grofovi su uzeli sve domaćima minimalnom pobjedom od 1:2. Libertas je bez poteškoća dobio BSK-a, a Lekenik Vatrogasca čijom se pobjedom popeo na drugu poziciju.

Rezultati 11 kola: Sokol-Radnik 1:6, Voloder-Topusko 5:0, Banovac-Sloga 2:1, Frankopan-Moslavac 1:1, Dinamo-Metalac 0:3, Pešćenica-TŠK 1:2, Libertas-BSK 3:1 i Lekenik-Vatrogasac 2:0.

Poredak nakon 11. kola: Sloga 25, Lekenik 22, Voloder 21, Frankopan 20, Libertas, Vatrogasac i Topusko 19, Radnik 18, Metalac 16, Sokol 15, Moslavac 14, TŠK i Banovac 13, BSK 9, Dinamo 8 i Pešćenica 2 boda.

U 12. kolu koje se igra 10. i 11. studenoga u 13.30 sati sastaju se: (subota) Radnik-Vatrogasac, TŠK-Libertas, Metalac-Pešćenica, Moslavac-Dinamo, Topusko-Banovac i Sokol-Voloder, (nedjelja) BSK-Lekenik i Sloga-Frankopan.

2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA, 11. KOLO

Favoriti za jesenski naslov maksimalno su odradili jedanaesto kolo.Mladost je bez većih napora dobila Jelengrad koji je od 11 minute igrao s igračem manje kojeg je sudac isključio iz igre zbog psovanja. Unatoč igrača manje gosti u 21 minuti vode zgoditkom lucidnog Ace Marinića, domaći za sam devet minuta dolaze u egal preko Karla Rapljana. Iskusni strateg domaćih Saša Vugrin daje upute i smiruje svoje igrače, a tada na scenu stupa Maestro Domagoj Gelo koji sa svoja tri prekrasna zgoditke umiruje goste u 37, 55 i 75 minuti, a u 46 mu se pridružuje Albert Tomić svojim zgoditkom za konačnicu. Sokolovi su na svom terenu do 61 minute gubili protiv dobre momčadi Hajduka 0:2 da bi za samo osamnaest minuta postigli tri zgoditka i osigurali pobjedu koja ih dalje ostavlja u samo tri boda zaostatka od vodeće Mladosti. U Staroj Subocki Croatia je preplivala Strug doduše minimalno ali zasluženo zgoditkom razlike. Sunjski je bez većih napora pokorio dečke iz Hrvatske Dubice, a Češko Selo Slavonca koji nikako da zaigra. Metalac je lako dobio Lokomotivu, a Podovi su bez zgoditaka odigrali protiv Zelenog Brijega.

Rezultati 11. kola: Mladost-Jelengrad 5:1, Croatia-Strug 3:2, Sunjski-Una-Mladost 3:1, Sokol-Hajduk 3:2, Češko Selo-Slavonac 3:1, Podovi-Zeleni Brijeg 0:0 i Metalac-Lokomotiva 2:0.

Poredak nakon 11. kola: Mladost 28, Sokol 25, Podovi 21, Hajduk 19, Lokomotiva 18, Češko Selo 16, Sunjski i Croatia 15, Jelengrad 13, Una-Mladost 11, Strug 9, Metalac 7, Slavonac 6 i Zeleni Brijeg 3 boda.

U 12. kolu 10.i 11. studenog u 13.30 sati igraju: (subota) Una-Mladost-Sokol, (nedjelja) Strug-Jelengrad, Lokomotiva-Mladost R, Z. Brijeg-Metalac, Slavonac-Podovi, Hajduk-Češko Selo i Croatia-Sunjski.

Izvješće pripremio: I. Pasanec