Policija

U prvih osam mjeseci ove godine na prometnicama naše županije, a prema podacima PU sisačko-moslavačke poginulo je12 osoba, što je u odnosu na lanjske pokazatelje gotovo 50 posto više poginulih. Već je u rujnu zabilježena nesreća s jednom poginulom osobom, rekao je Ivica Solomun, voditelj  Odjela za sigurnost u cestovnom prometu PU sisačko-moslavačke. Iako je ukupno u odnosu na lani evidentirano manje prometnih nesreća, više je onih s poginulim osobama , i to, prema evidenciji na području postaje Prometne policije Kutina četiri , Siska tri, Gline i Hrvatske Kostajnice po dvije, te Sunje jedna.

 

 

Kao i svake godine u rujnu naglasak je na akciji Poštujte naše znakove, dodaje Solomun

 

 

Solomun podsjeća roditelje i  ostale vozače da je u zonama škola ograničenje brzine kretanja vozila 40 km na sat.

U prvih osam mjeseci ove godine na cestama naše županije 12 poginulih u prometu
0.00(0 glasova)
Komentara(0)