UM4

Tradicionalne sportske susrete u utorak, 10. listopada organizirali su članovi Matice umirovljenika Sisačko-moslavačke županije.  U četrnaest udruga u gradovima i općinama naše županije oko tri tiusće je članova, a u natjecanju koje uključuje pet disciplina – pikado za žene, kuglanje, šah, bella i streljaštvo, sudjelovalo je nešto više od 200 članova.

 

UM3

 

Ovi su se susreti pokazali vrlo korisnima, rekao je predsjednik Matice umirovljenika naše županije Josip Vrbanac

 

 

Susreti su održani pod pokroviteljstvom Sisačko-moslavačke županije, današnje je otvorila predsjednica Županijske skupštine Ivanka Roksandić

 

UM2

 

 

Sisačko – moslavačka županija pomagat će sve aktivnosti Matice umirovljenika, od onih kulturnih, do ovih sportskih, zaključila je Ivanka Roksandić.


 

Sportski susreti umirovljenika
0.00(0 glasova)
Komentara(0)

Napišite komentar