U uredu novljanskog gradonačelnika Marina Piletića održan je  radni sastanak  s temom katastarske izmjere na području grada Novske. Uz župana i gradonačelnika sastanku je nazočio  i ravnatelj Državne geodetske uprave Damir Šantek sa zamjenikom Antunom Vidakovićem.

 

GEO_03

 

Posao je započeo još 2008. godine, podsjetio je novljanski gradonačenik Marin Piletić

 

 

Bez sređenih gruntovnih knjiga ne može se očekivati realizacija kapitalnih projekata, rekao je Piletić zahvalivši se na radnom posjetu i ravnatelju Šanteku i županu Žiniću.

 

GEO_01

 

Za završetak katastarske izmjere grada Novske osigurana su financijska sredstva , rekao je Damir Šantek , ravnatelj Državne geodetske uprave

 

 

Državna geodetska uprava puno ulaže, a u našoj županiji provodi se naša županija je pilot projekt oko homogenizacije izmjera, a to je bitno za sve naše projekte koje ćemo provesti i u Novskoj i na području cijele županije, rekao je župan Ivo Žinić

 

 

Tako je nedavno prezentirana aplikacija pomoću koje se građani, ali i investotori  mogu informirati o prostornom uređenju na području cijele županije, zaključio je Žinić.


 

Provedba katastarske izmjere na području Novske
0.00(0 glasova)
Komentara(0)

Napišite komentar