Budimo povezani

Hej, tražiš nešto?

SPORT

Odličan nastup atletičarki Moslavine u Beču

Na vrlo jakom međunarodnom  mitingu održanom u subotu 14. veljače 2015. u Beču, koji je ujedno bio i seniorsko dvoransko Prvenstvo Hrvatske, nastupile su i atletičarke Moslavine te opet ostvarile odlične rezultate. Elena Pazman, najbolja sportašica Sisačko-moslavačke županije, nastupala je u seniorskoj utrci na 3000 m te ostvarila rezultat 10:23,94 i poboljšala svoj najbolji rezultat za 18 sekundi, što je i novi kadetski dvoranski rekord Hrvatske. U glavnoj utrci mitinga osvojila je peto mjesto, a među seniorskim atletičarkama Hrvatske osvojila je treće mjesto pobjedivši između ostalog i legendarnu Ljiljanu Čulibrk.
U konkurenciji juniorki glavnog mitinga u bacanju kugle s odličnim i uvjerljivim hicem Paola Desić osvojila je 1. Mjesto, a Tena Desić 4. Mjesto, što je također odlično obzirom bacanje kugle nije Tenina glavna disciplina. Nina Halajko u utrci juniorki na 800 m plasirala se na 9. mjesto i ovim nastupom prvi puta natjecala se u atletskoj dvorani.
Trener Ivan Desić jako je zadovoljan prvim pokazateljima zimskog rada za predstojeću sezonu.